The following are the complete Bulletin coverage area standings through Week 3:

 

DISTRICT 8-3A

    District     Overall

    W    L    W    L

Gatesville    0    0    4    0

Liberty Hill    0    0    3    1

Burnet    0    0    2    2

Lampasas    0    0    2    2

Llano    0    0    2    2

Brownwood    0    0    1    3

———

Friday’s Results

Abilene Wylie 38, Brownwood 14

Burnet 37, Canyon Lake 31

Gatesville 35, Taylor 14

Lampasas 22, Fredericksburg 19

Liberty Hill 76, Rockdale 35

Boerne 35, Llano 27

-———

Friday, Sept. 28

Sweetwater at Brownwood

Burnet at Taylor

Waco La Vega at Gatesville

Lampasas at China Spring

Wimberley at Liberty Hill

Fredericksburg at Llano

DISTRICT 3-2A DIVISION?I

    District    Overall

    W    L    W    L

Ingram Moore    0    0    4    0

Wall    0    0    3    1

Bangs    0    0    2    2

Grape Creek    0    0    2    2

Brady    0    0    0    4

Comfort    0    0    0    4

Early    0    0    0    4

———

Friday’s Results

Bangs 28, Coleman 21

Comanche 20, Brady 6

Bandera 39, Comfort 21

Ballinger 30, Early 12

Ozona 55, Grape Creek 14

Ingram Moore 34, San Antonio St. Anthony’s 14

Wall 43, Sweetwater 20

———

Friday, Sept. 28

Bangs at Grape Creek

Wall at Brady

Early at Ingram Moore

Comfort, bye

DISTRICT 4-2A DIVISION?I

    District     Overall

    W    L    W    L

Clyde    0    0    2    2

Dublin    0    0    2    2

Eastland    0    0    2    2

Merkel    0    0    2    2

Comanche    0    0    1    3

Breckenridge    0    0    0    4

Jim Ned    0    0    0    4

———

Friday’s Results

Graham 44, Breckenridge 0

Clyde 50, Lamesa 14

Comanche 20, Brady 6

Valley Mills 14, Dublin 12

Eastland 34, Goldthwaite 14

Merkel 36, Hawley 0

Forsan 25, Jim Ned 21

———

Friday, Sept. 28

Breckenridge at Clyde

Merkel at Comanche

Jim Ned at Eastland

Dublin, bye

DISTRICT 4-2A DIVISION?II

    District     Overall

    W    L    W    L

Ballinger    0    0    4    0

Cisco    0    0    4    0

Hamilton    0    0    4    0

Colorado City    0    0    2    2

Hawley    0    0    2    2

Coleman    0    0    1    3

———

Friday’s Results

Ballinger 30, Early 12

Cisco 34, Godley 33

Bangs 28, Coleman 21

Stamford 34, Colorado City 14

Hamilton 14, San Saba 6

Merkel 36, Hawley 0

———

Friday, Sept. 28

Ballinger at Coahoma

Cisco at Stamford

Coleman at Anson

Reagan County at Colorado City

Hamilton at De Leon

Seymour at Hawley

DISTRICT 5-A DIVISION?I

    District    Overall

    W    L    W    L

De Leon    0    0    3    1

Santo    0    0    3    1

Hico    0    0    2    2

San Saba    0    0    2    2

Goldthwaite    0    0    1    3

———

Friday’s Results

De Leon 17, Meridian 0

Eastland 34, Goldthwaite 14

Palmer 27, Hico 21

Hamilton 14, San Saba 6

Santo 48, Olney 0

———

Friday, Sept. 28

Hamilton at De Leon

Mart at Goldthwaite

Hillsboro at Hico

San Saba at Mason

Perrin-Whitt at Santo

6-MAN DIVISION?I DISTRICT 9

    District    Overall

    W    L    W    L

Santa Anna    0    0    4    0

Lometa    0    0    3    1

May    0    0    3    1

Rochelle    0    0    3    1

Zephyr    0    0    2    2

———

Thursday’s Result

May 66, Blanket 28

Friday’s Results

Cherokee 54, Lometa 28

Rochelle 58, Panther Creek 12

Santa Anna 53, Mullin 8

Zephyr 60, Jonesboro 36

———

Friday, Sept. 28

Mullin at Lometa

May at Gustine

Lohn at Rochelle

Eden at Santa Anna

Zephyr at Cherokee

6-MAN DIVISION?II DISTRICT 12

    District    Overall

    W    L    W    L

Sidney    0    0    4    0

Strawn    0    0    4    0

Moran    0    0    0    4

Rising Star    0    0    0    4

———

Friday’s Results

Jayton 52, Moran 6

Paint Rock 27, Rising Star 14

Sidney 92, Oglesby 45

Strawn 60, Lueders-Avoca 14

———

Friday, Sept. 28

Evant at Moran

Panther Creek at Rising Star

Sidney at Cranfills Gap

Gordon at Strawn

6-MAN DIVISION?II DISTRICT 13

    District    Overall

    W    L    W    L

Richland Springs    0    0    4    0

Mullin    0    0    3    1

Blanket    0    0    1    3

Brookesmith    0    0    1    3

———

Thursday’s Result

May 66, Blanket 28

Friday’s Results

Eden 55, Brookesmith 0

Santa Anna 53, Mullin 8

Richland Springs 54, Gustine 0

———

Friday, Sept. 28

Blanket at Blackwell

Brookesmith at Victory Life

Mullin at Lometa

San Antonio FEAST at Richland Springs

TAPPS 6-MAN DII DISTRICT 2

    District    Overall

    W    L    W    L

Granbury NCT    0    0    4    0

WF Notre Dame    0    0    3    0

WF Christian    0    0    2    2

Victory Life    0    0    0    4

———

Friday’s Results

Granbury NCT 75, Dublin Premier 0

Stephenville Faith 79, Victory Life 32

Dallas Tyler Street 52, WF Christian 6

WF Notre Dame 62, Harrold 8

———

Friday, Sept. 28

Alvin Living Stones at Granbury NCT

Brookesmith at Victory Life

Wichita Falls Christian at Saint Jo

Wichita Falls Notre Dame, bye