Through games played Friday, Nov. 3

DISTRICT 3-4A DIVISION I

District Overall

W L W L

Stephenville 3 0 7 2

Abilene Wylie 3 0 6 2

Brownwood 1 2 5 4

Snyder 1 2 2 7

Big Spring 0 4 0 10

‑———

Friday, Nov. 3

Brownwood 56, Big Spring 2

Stephenville 49, Snyder 20

Abilene Wylie, OPEN

‑———

Friday, Nov. 10

Snyder at Brownwood

Abilene Wylie at Stephenville

Big Spring, OPEN

 

DISTRICT 3-3A DIVISION I

District Overall

W L W L

Comanche 4 0 8 1

Jim Ned 3 1 7 2

Clyde 2 2 5 4

Merkel 2 2 5 4

Early 1 3 3 6

Brady 0 4 0 9

‑———

Friday, Nov. 3

Merkel 48, Early 14

Comanche 56, Brady 34

Jim Ned 46, Clyde 43

‑———

Friday, Nov. 10

Comanche at Early

Clyde at Brady

Merkel at Jim Ned

 

DISTRICT 4-3A DIVISION II

District Overall

W L W L

Cisco 4 0 7 2

Eastland 4 0 7 2

Tolar 2 2 5 4

Coleman 2 2 3 6

Dublin 0 4 2 7

Bangs 0 4 0 9

‑———

Friday, Nov. 3

Eastland 68, Bangs 6

Coleman 28, Dublin 20

Cisco 40, Tolar 14

‑———

Friday, Nov. 10

Dublin at Bangs

Tolar at Coleman

Eastland at Cisco

 

DISTRICT 7-2A DIVISION I

District Overall

W L W L

De Leon 5 0 9 0

Crawford 4 1 7 2

Hico 4 1 7 2

Goldthwaite 3 2 4 5

Hamilton 1 4 4 4

San Saba 1 4 3 6

Valley Mills 0 6 0 10

———

Friday, Nov. 3

Hico 16, Goldthwaite 3

De Leon 51, San Saba 7

Hamilton 55, Valley Mills 14

Crawford, OPEN

———

Friday, Nov. 10

Goldthwaite at De Leon

San Saba at Hamilton

Crawford at Hico

Valley Mills, OPEN

 

DISTRICT 8-A DIVISION I

District Overall

W L W L

Veribest 2 0 6 3

Water Valley 2 0 4 5

Paint Rock 0 2 2 7

Santa Anna 0 2 0 9

———

Friday, Nov. 3

Water Valley 62, Santa Anna 6

Veribest 69, Paint Rock 14

———

Friday, Nov. 10

Paint Rock at Santa Anna

Water Valley at Veribest

 

DISTRICT 10-A DIVISION I

District Overall

W L W L

Jonesboro 2 0 8 1

Zephyr 1 1 8 1

Evant 1 1 7 2

Blanket 0 2 5 4

———

Friday, Nov. 3

Evant 89, Blanket 44

Jonesboro 60, Zephyr 12

———

Friday, Nov. 10

Zephyr at Blanket

Evant at Jonesboro

 

DISTRICT 11-A DIVISION I

District Overall

W L W L

May 2 0 9 0

Gorman 1 1 5 4

Lingleville 1 1 3 5

Gordon 0 2 2 7

———

Friday, Nov. 3

May 48, Lingleville 0

Gorman 52, Gordon 6

———

Friday, Nov. 10

Gordon at May

Lingleville at Gorman

 

DISTRICT 11-A DIVISION II

District Overall

W L W L

Strawn 2 0 9 0

Moran 2 0 6 3

Rising Star 0 2 2 7

Woodson 0 2 1 7

———

Friday, Nov. 3

Moran 78, Rising Star 32

Strawn 64, Woodson 0

———

Friday, Nov. 10

Rising Star at Woodson

Strawn at Moran

 

DISTRICT 12-A DIVISION II

District Overall

W L W L

Panther Creek 3 0 8 1

Brookesmith 3 1 5 5

Mullin 2 1 5 4

Gustine 0 3 2 7

Sidney 0 3 0 8

———

Friday, Nov. 3

Brookesmith 35, Sidney 24

Panther Creek 66, Gustine 16

Mullin, OPEN

———

Friday, Nov. 10

Mullin at Panther Creek

Gustine at Sidney

Brookesmith, OPEN

 

DISTRICT 13-A DIVISION II

District Overall

W L W L

Richland Springs 2 0 8 1

Cherokee 2 0 4 5

Lohn 0 2 2 7

Rochelle 0 2 0 9

———

Friday, Nov. 3

Richland Springs 1, Lohn 0 (forfeit)

Cherokee 50, Rochelle 0

———

Friday, Nov. 10

Richland Springs at Cherokee

Rochelle at Lohn