District 2 Senior Midget Boys

at Camp Bowie Sports Complex

Game 1: Comanche Yankees 7, Early Braves 6

Game 2: Brownwood Cardinals 12, Early Cardinals 2

Game 3: Brownwood Dawgs 13, Comanche Yankees 1

Game 4: Brownwood Cardinals 14, Comanche Astros 3

Game 5: Comanche Yankees 11, Early Cardinals 2

Game 6: Comanche Astros 6, Early Braves 5

Game 7: Brownwood Dawgs vs. Brownwood Cards, 5 p.m. Wednesday

Game 8: Comanche Yankees vs. Comanche Astros, 7 p.m. Wednesday

Game 9: Game 8 winner vs. Game 7 loser, 9 p.m. Wednesday

Game 10: CHAMPIONSHIP: Game 7 winner vs. Game 9 winner, 7 p.m. Thursday

Game 11: IF NEEDED: Game 10 winner vs. Game 10 loser, 9 p.m. Thursday

District 3 Freshman

Tight Base Boys

at Bangs Youth Fields

Game 1: Ballinger Bearcats 10, Miles Bulldogs 2

Game 2: Bangs Dragons 6, Bronte Rangers 4

Game 3: Winters Nitros 11, Ballinger Bearcats 3

Game 4: Bangs Dragons 18, Bangs Colts 1

Game 5: Bronte Rangers vs. Ballinger Bearcats, 6 p.m. Wednesday

Game 6: Miles Bulldogs vs. Bangs Colts, 8 p.m. Wednesday

Game 7: Winters Nitros vs. Bangs Dragons, 6 p.m. Thursday

Game 8: Game 5 winner vs. Game 6 winner, 8 p.m. Thursday

Game 9: Game 8 winner vs. Game 7 loser, 6 p.m. Friday

Game 10: CHAMPIONSHIP: Game 7 winner vs. Game 9 winner, 8 p.m. Friday

Game 11: IF NEEDED: Game 10 winner vs. Game 10 loser, 10 a.m. Saturday

District 2 Freshman

Open Base Boys

at Early City Park

Game 1: Brownwood Rangers 12, Early Rangers 2

Game 2: Brownwood Twins 4, Early Phillies 3

Game 3: Brownwood Rangers 12, Brownwood Twins 1

Game 4: Early Phillies 11, Early Rangers 4

Game 5: Brownwood Twins 4, Early Phillies 3

Game 6: CHAMPIONSHIP: Brownwood Rangers vs. Brownwood Twins, 7 p.m. Wednesday

Game 7: IF NEEDED: Game 6 winner vs. Game 6 loser, 9 p.m. Wednesday

District 3 Junior Boys

at Camp Bowie Sports Complex

Game 1: Brownwood White Sox 16, Early Purple 3

Game 2: Goldthwaite Gold 9, Mason Wranglers 6

Game 3: Brownwood Rangers 16, De Leon 4

Game 4: Brownwood White Sox 11, Gorman As 0

Game 5: Brownwood Rangers 11, Goldthwaite Gold 1

Game 6: De Leon 19, Mason Wranglers 1

Game 7: Early Purple vs. Goldthwaite Gold, 3 p.m. Wednesday

Game 8: De Leon vs. Gorman As, 5:30 p.m. Wednesday

Game 9: Brownwood Rangers vs. Brownwood White Sox, 8 p.m. Wednesday

Game 10: Game 7 winner vs. Game 8 winner, 3 p.m. Thursday

Game 11: Game 10 winner vs. Game 9 loser, 7 p.m. Thursday

Game 12: CHAMPIONSHIP: Game 9 winner vs. Game 11 winner, 6 p.m. Friday

Game 13: IF NEEDED: Game 12 winner vs. Game 12 loser, 8:30 p.m. Friday