Bulletin Staff Report

DISTRICT 2-3A

District Overall

W L W L PF PA

Abilene Wylie 0 0 0 0 0 0

Breckenridge 0 0 0 0 0 0

Brownwood 0 0 0 0 0 0

Graham 0 0 0 0 0 0

Snyder 0 0 0 0 0 0

Sweetwater 0 0 0 0 0 0

WEEK O GAMES

Thursday, Aug. 28

Sweetwater at Burkburnett

Friday, Aug. 29

Abilene Wylie at Vernon

Bridgeport at Breckenridge

Big Spring at Snyder

Saturday, Aug. 30

Brownwood vs. Burnet at San Antonio

DISTRICT 8-2A

District Overall

W L W L PF PA

Bangs 0 0 0 0 0 0

Brady 0 0 0 0 0 0

Coleman 0 0 0 0 0 0

Comanche 0 0 0 0 0 0

Dublin 0 0 0 0 0 0

Early 0 0 0 0 0 0

San Saba 0 0 0 0 0 0

WEEK O GAMES

Thursday, Aug. 28

Coleman vs. Olney at Breckenridge

Friday, Aug. 29

Bangs at Comfort

Brady at Wall

Hamilton at Comanche

Dublin at Clifton

Early at Cisco

San Saba at De Leon

DISTRICT 25-A

District Overall

W L W L PF PA

Bosqueville 0 0 0 0 0 0

Chilton 0 0 0 0 0 0

Evant 0 0 0 0 0 0

Goldthwaite 0 0 0 0 0 0

Meridian 0 0 0 0 0 0

Valley Mills 0 0 0 0 0 0

WEEK O GAMES

Friday, Aug. 29

Dawson at Bosqueville

Mart at Chilton

Evant at Gorman

Goldthwaite vs. Collinsville at Bedford

Axtell at Meridian

Valley Mills at Kerens

SIX-MAN DI-DISTRICT 9

District Overall

W L W L PF PA

Eden 0 0 0 0 0 0

Richland Springs 0 0 0 0 0 0

Robert Lee 0 0 0 0 0 0

Rochelle 0 0 0 0 0 0

Santa Anna 0 0 0 0 0 0

Veribest 0 0 0 0 0 0

WEEK O GAMES

Friday, Aug. 29

Walnut Springs at Richland Springs

Robert Lee at Highland

Rochelle at Zephyr

Sterling City at Santa Anna

Buena Vista at Veribest

Saturday, Aug. 30

Eden vs. Crowell at Trent

SIX-MAN DI-DISTRICT 10

District Overall

W L W L PF PA

Blanket 0 0 0 0 0 0

Gordon 0 0 0 0 0 0

Gustine 0 0 0 0 0 0

May 0 0 0 0 0 0

Rising Star 0 0 0 0 0 0

Strawn 0 0 0 0 0 0

WEEK O GAMES

Friday, Aug. 29

Panther Creek at Blanket

Gustine at Cranfills Gap

Rising Star at Brookesmith

Saturday, Aug. 30

Gordon vs. Valley at Hico

May vs. Woodson at Breckenridge

Strawn vs. Follett at Hico

SIX-MAN DII-DISTRICT 13

District Overall

W L W L PF PA

Brookesmith 0 0 0 0 0 0

Cherokee 0 0 0 0 0 0

Lohn 0 0 0 0 0 0

Paint Rock 0 0 0 0 0 0

Panther Creek 0 0 0 0 0 0

Zephyr 0 0 0 0 0 0

WEEK O GAMES

Friday, Aug. 29

Rising Star at Brookesmith

Lohn, OPEN

Paint Rock at Blackwell

Panther Creek at Blanket

Rochelle at Zephyr

SIX-MAN DII-DISTRICT 14

District Overall

W L W L PF PA

Cranfills Gap 0 0 0 0 0 0

Jonesboro 0 0 0 0 0 0

Mullin 0 0 0 0 0 0

Sidney 0 0 0 0 0 0

Star 0 0 0 0 0 0

WEEK O GAMES

Friday, Aug. 29

Gustine at Cranfills Gap

Oglesby at Mullin

Cherokee at Star

Saturday, Aug. 30

Jonesboro vs. Iredell at Hico

Sidney vs. Buckholts at Richland Springs

TAPPS 6-MAN DII DISTRICT 3

District Overall

W L W L PF PA

Arl. Fellowship 0 0 0 0 0 0

Joshua Chr. 0 0 0 0 0 0

WF Christian 0 0 0 0 0 0

WF Notre Dame 0 0 0 0 0 0

Victory Life 0 0 0 0 0 0

WEEK O GAMES

Friday, Aug. 29

FW Fellowship at Arlington Fellowship

Joshua Christian, OPEN

Wichita Falls Christian, OPEN

Forestburg at Wichita Falls Notre Dame

Victory Life at Irving Universal Academy