Bulletin Staff Report

District 2 Senior Midget Boys

at Camp Bowie Sports Complex

Game 1: Early Braves vs. San Saba, 5 p.m. Monday

Game 2: Early Cardinals vs. Comanche Astros, 7 p.m. Monday

Game 3: Brownwood Cardinals vs. Comanche Yankees, 9 p.m. Monday

Game 4: Brownwood Dawgs vs. Game 1 winner, 5 p.m. Tuesday

Game 5: Game 2 winner vs. Game 3 winner, 7 p.m. Tuesday

Game 6: Game 2 loser vs. Game 3 loser, 9 p.m. Tuesday

Game 7: Game 1 loser vs. Game 5 loser, 5 p.m. Wednesday

Game 8: Game 6 winner vs. Game 4 loser, 7 p.m. Wednesday

Game 9: Game 4 winner vs. Game 5 winner, 9 p.m. Wednesday

Game 10: Game 7 winner vs. Game 8 winner, 6 p.m. Thursday

Game 11: Game 10 winner vs. Game 9 loser, 8 p.m. Thursday

Game 12: CHAMPIONSHIP: Game 9 winner vs. Game 11 winner, 6 p.m. Friday

Game 13: IF NEEDED: Game 12 winner vs. Game 12 loser, 8 p.m. Friday

District 3 Freshman Tight Base Boys

at Bangs Youth Fields

Game 1: Ballinger Bearcats vs. Miles Bulldogs, 6 p.m. Monday

Game 2: Bangs Dragons vs. Bronte Rangers, 8 p.m. Monday

Game 3: Winters Nitros vs. Game 1 winner, 6 p.m. Tuesday

Game 4: Bangs Colt 45s vs. Game 2 winner, 8 p.m. Tuesday

Game 5: Game 2 loser vs. Game 3 loser, 6 p.m. Wednesday

Game 6: Game 1 loser vs. Game 4 loser, 8 p.m. Wednesday

Game 7: Game 3 winner vs. Game 4 winner, 6 p.m. Thursday

Game 8: Game 5 winner v.s Game 6 winner, 8 p.m. Thursday

Game 9: Game 8 winner vs. Game 7 loser, 6 p.m. Friday

Game 10: CHAMPIONSHIP: Game 7 winner vs. Game 9 winner, 8 p.m. Friday

Game 11: IF NEEDED: Game 10 winner vs. Game 10 loser, 10 a.m. Saturday

District 2 Freshman Open Base Boys

at Early City Park

Game 1: Early Rangers vs. Brownwood Rangers, 7 p.m. Monday

Game 2: Early Phillies vs. Brownwood Twins, 7 p.m. Monday

Game 3: Game 1 winner vs. Game 2 winner, 6 p.m. Tuesday

Game 4: Game 1 loser vs. Game 2 loser, 6 p.m. Tuesday

Game 5: Game 4 winner vs. Game 3 loser, 8 p.m. Tuesday

Game 6: CHAMPIONSHIP: Game 3 winner vs. Game 5 winner, 7 p.m. Wednesday

Game 7: IF NEEDED: Game 6 winner vs. Game 6 loser, 9 p.m. Wednesday

District 3 Junior Boys

at Camp Bowie Sports Complex

Game 1: Brownwood White Sox vs. Early Purple, 3 p.m. Monday

Game 2: Mason Wranglers vs. Goldthwaite Gold, 5:30 p.m. Monday

Game 3: Brownwood Rangers vs. De Leon, 8 p.m. Monday

Game 4: Gorman As vs. Game 1 winner, 3 p.m. Tuesday

Game 5: Game 2 winner vs. Game 3 winner, 5:30 p.m. Tuesday

Game 6: Game 2 loser vs. Game 3 loser, 8 p.m. Tuesday

Game 7: Game 1 loser vs. Game 5 loser, 3 p.m. Wednesday

Game 8: Game 6 winner vs. Game 4 loser, 5:30 p.m. Wednesday

Game 9: Game 4 winner vs. Game 5 winner, 8 p.m. Wednesday

Game 10: Game 7 winner vs. Game 8 winner, 3 p.m. Thursday

Game 11: Game 10 winner vs. Game 9 loser, 7 p.m. Thursday

Game 12: CHAMPIONSHIP: Game 9 winner vs. Game 11 winner, 6 p.m. Friday

Game 13: IF NEEDED: Game 12 winner vs. Game 12 loser, 8:30 p.m. Friday