District 6 Junior Girls

at Early City Park

Game 1: Winters Rattlers vs. Ranger, 6 p.m. Monday, Field 5

Game 2: Hico Lady Tigers vs. Cisco, 6 p.m. Monday, Field 1

Game 3: Brownwood Eagles vs. Early Fully Loaded, 8 p.m. Monday, Field 1

Game 4: Brownwood Shamrocks vs. De Leon Shockerz, 8 p.m. Monday, Field 5

Game 5: Comanche Red Raiders vs. Game 1 winner, 6 p.m. Tuesday, Field 1

Game 6: Comanche Aggies vs. Game 2 winner, 6 p.m. Tuesday, Field 5

Game 7: Game 2 loser vs. Game 3 loser, 8 p.m. Tuesday, Field 5

Game 8: Game 1 loser vs. Game 4 loser, 8 p.m. Tuesday, Field 1

Game 9: Game 7 winner vs. Game 5 loser, 9:30 a.m. Wednesday, Field 5

Game 10: Game 8 winner vs. Game 6 loser, 9:30 a.m. Wednesday, Field 1

Game 11: Game 3 winner vs. Game 5 winner, 11:30 a.m. Wednesday, Field 5

Game 12: Game 4 winner vs. Game 6 winner, 11:30 a.m. Wednesday, Field 1

Game 13: Game 10 winner vs. Game 11 loser, 6 p.m. Wednesday, Field 5

Game 14: Game 9 winner vs. Game 12 loser, 6 p.m. Wednesday, Field 1

Game 15: Game 11 winner vs. Game 12 winner, 8 p.m. Wednesday, Field 5

Game 16: Game 13 winner vs. Game 14 winner, 8 p.m. Wednesday, Field 1

Game 17: Game 16 winner vs. Game 15 loser, 6 p.m. Thursday, Field 1

Game 18 (CHAMPIONSHIP): Game 15 winner vs. Game 17 winner, 8 p.m. Thursday, Field 1

Game 19: Game 18 winner vs. Game 18 loser (if first loss), 20 minutes after Game 18

District 7 Freshman Girls

at Camp Bowie Sports Complex

Game 1: Brownwood Crush vs. Winters Fushion, 8 p.m. Monday, Field 1 Game 2: Brownwood Lady Bears vs. Hawley Xtreme 4ce, 6 p.m. Tuesday, Field 1

Game 3: Ballinger New Breed vs. Game 1 winner, 8 p.m. Tuesday, Field 1

Game 4: Game 1 loser vs. Game 2 loser, 6 p.m. Wednesday, Field 2

Game 5: Game 2 winner vs. Game 3 winner, 6 p.m. Wednesday, Field 1

Game 6: Game 4 winner vs. Game 3 loser, 8 p.m. Wednesday, Field 1

Game 7: Game 6 winner vs. Game 5 loser, 8 p.m. Thursday, Field 1

Game 8 (CHAMPIONSHIP): Game 5 winner vs. Game 7 winner, 6 p.m. Friday, Field 1

Game 9: Game 8 winner vs. Game 8 loser (if first loss), 8 p.m. Friday

District 7 Midget Girls

at Camp Bowie Sports Complex

Game 1: Brownwood Down N Dirty vs. Brownwood Young Guns, 6 p.m. Monday, Field 2

Game 2: Hawley Diamonds vs. Winters Lady Bull Frogs, 8 p.m. Monday, Field 2

Game 3: Brownwood Nitro vs. Brownwood Thunder, 6 p.m. Monday, Field 1

Game 4: Ballinger Home Run Hotties vs. Game 1 winner, 6 p.m. Tuesday, Field 2

Game 5: Game 2 winner vs. Game 3 winner, 8 p.m. Tuesday, Field 2

Game 6: Game 2 loser vs. Game 3 loser, 6 p.m. Tuesday, Field 3

Game 7: Game 1 loser vs. Game 5 loser, 6 p.m. Wednesday, Field 3

Game 8: Game 6 winner vs. Game 4 loser, 8 p.m. Wednesday, Field 2

Game 9: Game 4 winner vs. Game 4 winner, 6 p.m. Thursday, Field 1

Game 10: Game 7 winner vs. Game 8 winner, 6 p.m. Thursday, Field 2

Game 11: Game 10 winner vs. Game 9 loser, 8 p.m. Thursday, Field 2

Game 12 (CHAMPIONSHIP): Game 9 winner vs. Game 11 winner, 6 p.m. Friday

Game 13: Game 12 winner vs. Game 12 loser (if first loss), 8 p.m. Friday

District 9 Coach Pitch Girls

at Comanche

Game 1: Comanche Bears vs. Winters, 6 p.m. Monday, South Field

Game 2: Brownwood Flames vs. Comanche Red Raiders, 8 p.m. Monday, South Field

Game 3: Miles vs. Game 1 winner, 6 p.m. Tuesday, South Field

Game 4: Brownwood Hippie Chicks vs. Game 2 winner, 8 p.m. Tuesday, South Field

Game 5: Game 2 loser vs. Game 3 loser, 8 a.m. Wednesday, South Field

Game 6: Game 1 loser vs. Game 4 loser, 8 a.m. Wednesday, South Field

Game 7: Game 3 winner vs. Game 4 winner, 10 a.m. Wednesday, South Field

Game 8: Game 5 winner vs. Game 6 winner, Noon Wednesday, South Field

Game 9: Game 8 winner vs. Game 7 loser, 6 p.m. Thursday, South Field

Game 10 (CHAMPIONSHIP): Game 7 winner vs. Game 9 winner, 8 p.m. Thursday, South Field

Game 11: Game 10 winner vs. Game 10 loser (if first loss), 6 p.m. Friday