DISTRICT 3-4A DIVISION I

    District     Overall

    W    L    W    L

Stephenville    0    0    3    0

Big Spring    0    0    2    0

Abilene Wylie    0    0    1    2

Brownwood    0    0    1    2

Snyder    0    0    1    2

-———

Thursday, Sept. 18

Lubbock Cooper at Stephenville

Friday, Sept. 19

Birdville at Abilene Wylie

Hereford at Big Spring

Alvarado at Brownwood

Snyder at Sweetwater

-———

Week 3 Results

Graham 18, Abilene Wylie 7

Big Spring, OPEN

Liberty Hill 43, Brownwood 36

Monahans 42, Snyder 13

Stephenville 36, Everman 21

DISTRICT 3-3A DIVISION?I

    District    Overall

    W    L    W    L

Brady    0    0    3    0

Wall    0    0    2    1

Bangs    0    0    1    2

Clyde    0    0    1    2

Early    0    0    1    2

Jim Ned    0    0    0    3

Merkel    0    0    0    3

-———

Friday, Sept. 19

Bangs at Coleman

Brady at Comanche

Clyde at Colorado City

Hawley at Early

Roscoe at Jim Ned

Merkel at Ballinger

Lago Vista at Wall

-———

Week 3 Results

Goldthwaite 42, Bangs 36

Brady 20, Llano 17 2 OTs

Clyde 30, Holliday 0

Coleman 48, Early 14

Anson 32, Jim Ned 16

Stamford 26, Merkel 20

Wall 20, Sonora 6

DISTRICT 9-3A DIVISION?I

    District     Overall

    W    L    W    L

Grandview    0    0    3    0

West    0    0    3    0

Whitney    0    0    3    0

Glen Rose    0    0    2    1

Comanche    0    0    1    2

Hillsboro    0    0    1    2

McGregor    0    0    1    2

-———

Friday, Sept. 19

Brady at Comanche

Glen Rose at Dallas Paris Episcopal

Maypearl at Grandview

Hillsboro at Palmer

McGregor at Clifton

Gatesville at West

Whitney at Cameron

-———

Week 3 Results

Cisco 43, Comanche 0

Glen Rose 23, Mineral Wells 14

Grandview 61, FW Southwest Christian 6

Hillsboro 20, Kemp 10

Mart 54, McGregor 23

West 42, Venus 19

Whitney 47, FW Castleberry 6

DISTRICT 3-3A DIVISION?II

    District     Overall

    W    L    W    L

Coahoma    0    0    3    0

Coleman    0    0    3    0

Colorado City    0    0    2    1

Stanton    0    0    2    1

Post    0    0    1    2

Ballinger    0    0    0    3

-———

Friday, Sept. 19

Merkel at Ballinger

Miles at Coahoma

Bangs at Coleman

Clyde at Colorado City

Floydada at Post

Abernathy at Stanton

-———

Week 3 Results

Winters 27, Ballinger 7

Coahoma 27, Reagan County 7

Coleman 48, Early 14

Colorado City 42, Brownfield 24

Denver City 38, Post 11

Forsan 33, Stanton 0

DISTRICT 7-A DIVISION?I

    District    Overall

    W    L    W    L

Goldthwaite    0    0    2    1

Tolar    0    0    2    1

De Leon    0    0    1    2

Hamilton    0    0    0    3

Hico    0    0    0    3

San Saba    0    0    0    3

-———

Friday, Sept. 19

Meridian at De Leon

Mason at Goldthwaite

Hamilton at Florence

Archer City at Hico

San Saba vs. Bremond (at Gatesville)

Axtell at Tolar

-———

Week 3 Results

Cross Plains 19, De Leon 12

Goldthwaite 42, Bangs 36

Grape Creek 53, Hamilton 12

Jarrell 28, Hico 14

Johnson City 19, San Saba 7

Tolar 16, Bosqueville 11

DISTRICT 10-A DIVISION I

    District    Overall

    W    L    W    L

Gordon    0    0    3    0

Gustine    0    0    3    0

Strawn    0    0    3    0

May    0    0    2    1

Lingleville    0    0    1    1

-———

Friday, Sept. 19

Rising Star at Gordon

Lohn at Gustine

May at Blanket

Strawn at Granbury Cornerstone

Saturday, Sept. 20

Lingleville at Iredell

-———

Week 3 Results

Gordon 48, Blanket 0

Gustine 82, Moran 57

Bryson 42, Lingleville 40

May 34, Zephyr 14

Strawn 86, Abilene Christian 36

DISTRICT 11-A DIVISION I

    District    Overall

    W    L    W    L

Evant    0    0    3    0

Santa Anna    0    0    2    1

Lometa    0    0    0    3

Zephyr    0    0    0    3

-———

Friday, Sept. 19

Cedar Park Summit at Evant

Austin Hill Country at Lometa

Santa Anna at Rochelle

Zephyr at Jonesboro

-———

Week 3 Results

Evant 59, Granbury NCTA 14

Temple Centex Homeschool 86, Lometa 49

Santa Anna 54, Brookesmith 0

May 34, Zephyr 14

DISTRICT 8-A DIVISION II

    District    Overall

    W    L    W    L

Panther Creek    0    0    2    1

Sidney    0    0    2    1

Blanket    0    0    1    2

Rising Star    0    0    0    3

-———

Friday, Sept. 19

May at Blanket

Panther Creek at Cherokee

Rising Star at Gordon

Cranfills Gap at Sidney

-———

Week 3 Results

Gordon 48, Blanket 0

Panther Creek 67, Veribest 46

Robert Lee 68, Rising Star 16

Sidney 72, Victory Life 24

DISTRICT 13-A DIVISION II

    District    Overall

    W    L    W    L

Richland Springs    0    0    3    0

Cherokee    0    0    1    2

Mullin    0    0    1    2

Brookesmith    0    0    0    3

Lohn    0    0    0    3

-———

Friday, Sept. 19

Brookesmith at Eden

Panther Creek at Cherokee

Lohn at Gustine

Oglesby at Mullin

Richland Springs at Balmorhea

-———

Week 3 Results

Santa Anna 54, Brookesmith 0

Stephenville Faith 62, Cherokee 42

Eden 89, Lohn 40

Mullin 80, Rochelle 52

Richland Springs 62, SA FEAST 6

TAPPS 6-MAN DIII DISTRICT 2

    District    Overall

    W    L    W    L

Longview Trinity    0    0    3    0

FW Covenant    0    0    2    0

Heath Fulton    0    0    2    1

Rich. Canyon Creek    0    0    2    1

Victory Life    0    0    2    1

Granbury NCTA    0    0    1    2

-———

Friday, Sept. 19

FW Covenant at Lewisville Lakeland

Granbury NCTA, OPEN

Heath Fulton at Campbell

Karnack at Longview Trinity

Rich. Canyon Creek at Plano CHANT

Stephenville Huston at Victory Life

———

Week 3 Results

FW Covenant 46, Weatherford Chrs. 14

Evant 59, Granbury NCTA 14

Heath Fulton 51, Denton Calvary 6

Longview Trinity 68, Chester 38

Rich. Canyon Creek 45, Carrollton Chr. 0

Sidney 72, Victory Life 24