Through Friday:

EDWIN RANDLE BOYS DIVISION

TEAMS: Pool A — Brownwood, Alvarado, Levelland, Lampasas; Pool B — Big Spring, Cisco, Goldthwaite, Wimberley

Thursday, Dec. 26

Game 3: Brownwood 67, Lampasas 45

Game 6: Cisco 67, Goldthwaite 48

Game 21: Cisco 60, Big Spring 41

Game 23: Brownwood 72, Levelland 53

Game 24: Alvarado 68, Lampasas 40

Friday, Dec. 27

Game 30: Levelland 47, Alvarado 44

Game 35: Wimberley 56, Goldthwaite 47

Game 40: Levelland 40, Lampasas 26

Game 41: Big Spring 69, Wimberley 60

Game 42: Alvarado 71, Brownwood 58

Game 45: Big Spring 48, Goldthwaite 39

Saturday, Dec. 28

Game 47: Wimberley vs. Cisco, 9 a.m., COL

Game 53: Lampasas vs. Goldthwaite, 11:40 a.m., BHS2

Game 55: Brownwood vs. Pool B 3rd, 11:40 a.m., COL

Game 58: Alvarado vs. Pool B 2nd, 1 p.m., COL

Game 65: Levelland vs. Pool B 1st, 5 p.m., COL

GIRLS DIVISION

TEAMS: Pool A — Brownwood, Corsicana, Valley Mills; Pool B — Miles, Nolan Catholic, San Saba; Pool C — Coleman, Gatesville, Justin Northwest; Pool D — Abilene Cooper, El Paso Mountain View, Wimberley

Thursday, Dec. 26

Game 1: Gatesville 53, Coleman 37

Game 4: Brownwood 60, Valley Mills 28

Game 9: Gatesville 55, Northwest 48

Game 10: San Saba 43, Miles 26

Game 11: Brownwood 47, Corsicana 13

Game 14: Nolan Catholic 54, Miles 27

Game 16: Valley Mills 58, Corsicana 32

Game 17: Coleman 40, Northwest 30

Game 20: Nolan Catholic 41, San Saba 27

Friday, Dec. 27

Game 26: Abilene Cooper 47, Mountain View 25

Game 28: Gatesville 47, Nolan Catholic 45

Game 31: San Saba 40, Coleman 32

Game 33: Mountain View 38, Wimberley 27

Game 34: Miles 35, Northwest 30

Game 38: Abilene Cooper 57, Wimberley 33

Saturday, Dec. 28

Game 48: Valley Mills vs. Mountain View 2nd, 9 a.m., BHS

Game 49: Corsicana vs. Wimberley, 9 a.m., BHS2

Game 52: Brownwood vs. Abilene Cooper, 10:20 a.m., COL

Game 54: Northwest vs. Game 49 loser, 11:40 a.m., BHS

Game 57: Miles vs. Game 49 winner, 1 p.m., BHS

Game 59: Coleman vs. Game 48 loser, 2:20 p.m., BHS2

Game 60: Nolan Catholic vs. Game 52 loser, 2:20 p.m., BHS

Game 62: San Saba vs. Game 48 winner, 3:40 p.m., BHS2

Game 64: Gatesville vs. Game 52 winner, 3:40 p.m., COL

CHARLES PATTILLO BOYS DIVISION

TEAMS: Pool A — Brownwood JV, Coleman, Comanche, Fort Worth Country Day, Goldthwaite; Pool B — De Leon, Dublin, Hermleigh, San Angelo, San Saba

Thursday, Dec. 26

Game 2: Brownwood JV 90, Coleman 70

Game 5: Comanche 59, Llano 50

Game 7: De Leon 43, San Saba 39

Game 8: Dublin 74, San Angelo 50

Game 12: San Saba 77, Hermleigh 57

Game 13: FW Country Day 53, Comanche 50

Game 15: San Angelo 54, De Leon 44

Game 18: Brownwood JV 73, FW Country Day 41

Game 19: Coleman 50, Llano 43

Game 22: Dublin 85, Lampasas 73

Friday, Dec. 27

Game 25: Brownwood JV 47, Comanche 37

Game 27: Llano 36, FW Country Day 35

Game 29: San Angelo 58, Hermleigh 41

Game 32: Dublin 86, De Leon 85

Game 36: Brownwood JV 45, Llano 30

Game 37: Comanche, 67, Coleman 49

Game 39: Dublin 60, San Saba 54

Game 43: Coleman 64, FW Country Day 34

Game 44: San Angelo 50, San Saba 34

Game 46: De Leon 44, Hermleigh 31

Saturday, Dec. 28

Game 50: FW Country Day vs. Hermleigh, 9 a.m., BHS2

Game 51: Coleman vs. De Leon, 10:20 a.m., BHS

Game 56: Llano vs. San Saba, 1 p.m., BHS

Game 61: Brownwood JV vs. Dublin, 2:20 p.m., COL

Game 63: Comanche vs. San Angelo, 3:40 p.m., BHS